April 16, 2024 Polska Year

Sprężarki śrubowe na zbiornikach – poznaj kompresory serii KME C 11-15 PLUS

Wysokiej klasy sprężarki śrubowe na zbiornikach KME C 11-15 PLUS to urządzenia niezawodne, o doskonałej wydajności i niskich kosztach eksploatacji i instalacji. Sprzęt ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem wielu przedsiębiorstw zarówno o charakterze produkcyjnym, jak i o profilu usługowym, które wykorzystują sprężone powietrze.

Nowoczesne i wydajne sprężarki śrubowe KME C 11-15 PLUS

Sprężarki śrubowe KME C 11-15 PLUS to urządzenia o doskonałej wydajności. Dzięki odpowiednim parametrom technicznym wyróżniają się one niskimi kosztami eksploatacji, a także łatwością w obsłudze i brakiem potrzeby inwestowania dużych nakładów finansowych na instalację. Rozwiązanie to jest dedykowane każdej firmie, której zależy na posiadaniu nowoczesnego, a jednocześnie energooszczędnego urządzenia, składającego się na system wytwarzania sprężonego powietrza.

Sprężarki śrubowe KME C 11-15 PLUS są przystosowane do pracy ciągłej, dzięki czemu idealnie spełniają one potrzeby osób prowadzących działalność i wykorzystujących sprężone powietrze, jako medium do produkcji wybranych artykułów czy towarów, a także obsługi codziennej kontrahentów i zleceniodawców. Ważną zaletą tego typu urządzeń jest brak potrzeby posiadania dużej powierzchni do ich montażu. Jest to istotna kwestia, która przemawia za podjęciem decyzji zakupowej konkretnego modelu urządzenia. Godnym podkreślenia faktem jest to, iż sprężarki śrubowe KME C 11-15 PLUS z wtryskiem oleju i napędem pasowym na zbiornikach, doskonale sprawdzają się w zakładach przemysłowych, które w ogóle nie mają możliwości stworzenia sprężarkowni.

Dlaczego warto wybrać sprężarki śrubowe KME C 11-15 PLUS?

Seria sprężarek śrubowych  KME C 11-15 PLUS z osuszaczem na zbiorniku stanowi stację sprężonego powietrza, która jest alternatywą dla rozbudowanych systemów sprężonego powietrza. W obecnym czasie, coraz więcej firm wynajmuje lokale na działalność produkcyjną i usługową. Wiąże się to z brakiem możliwości posiadania dużego metrażu i powierzchni do przechowywania i posadowienia urządzeń. Z racji tego, sprężarki śrubowe KME C 11-15 PLUS na zbiornikach, mogą spełnić potrzeby wszystkich firm, które planują uruchomić produkcję lub też obsługiwać klientów, ale nie mogą pozwolić sobie na posiadanie parku maszynowego i stworzenie sprężarkowni, składającej się z rozbudowanego systemu sprężonego powietrza.

Sprężarki śrubowe na zbiornikach  KME C 11-15 PLUS są wyposażone w zaawansowany sterownik z ekranem dotykowym, dzięki czemu są to urządzenia łatwe w obsłudze. Ich działanie można monitorować w sposób niewymagający wykonywania wielu czasochłonnych działań.

Zdalna kontrola pracy – jedna z kluczowych zalet sprężarki śrubowej KME C 11-15 PLUS

Kontrola parametrów pracy urządzenia, a także czynności konserwacyjnych i serwisowych ma niebagatelne znaczenie dla tych firm, którym zależy na posiadaniu zaawansowanego technologicznie, innowacyjnego parku maszynowego wytwarzającego sprężone powietrze. Zdalne śledzenie pracy sprężarki przez internet jest sporym ułatwieniem, szczególnie w tych zakładach przemysłowych i firmach usługowych, które pracują w trybie dobowym lub też wykonują konkretne zlecone prace w sposób terminowy i wymagający rozłożenia poszczególnych działań w horyzoncie czasowym.

Sprężarki śrubowe na zbiornikach z serii  KME C 11-15 PLUS są wysokiej klasy urządzeniami, które wytwarzają ciśnienie robocze do 10 bar i emitują niski poziom hałasu. Wydajny wentylator zapobiega nadmiernemu przegrzaniu poszczególnych podzespołów, a wbudowany system grzewczy rozwiązuje problem kondensacji wody, co również wpływa na większą żywotność urządzenia.

Decydując się na zakup sprężarki KME C 11-15 PLUS, otrzymuje się wydajne i wytrzymałe urządzenia. To kompresory śrubowe z wtryskiem oleju na zbiornikach. Dzięki kompaktowym rozmiarom, nie potrzebują one dużej powierzchni na montaż i instalację. Ponadto, wysoka wydajność i niskie koszty eksploatacji, umożliwiają wykorzystanie tego urządzenia, zarówno w trybie ciągłym, jak i sporadycznie.

Źródło: Almig Kompressoren Polska – sprężarki powietrza